Örnek Ateş Ölçüm, Tuvalet Ve Banyo, Mutfak Temizlik Formu


0

Korona virüs temizlik ve titizliğe dayalı tüm algılarımızı değiştirdi. Her geçen gün önemini arttıran bu kavramlar hemen herkesin hayatında bir yer aldı. Özellikle toplu çalışma alanlarını ilgilendiren bu yazımızda ortak kullanım alanları ile ilgili işinize yarayabilecek bir kaç formatı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Ateş Ölçüm Formu

korona virüs tedbirleri kapsamında günlük ateş ölçümleri için takip niteliği taşımaktadır. Ateş ölçümü sırasında çıkan sonuçları gün gün takip edebileceğiniz bu format işinize çok yarayacak. Aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

Tuvalet Ve Banyo Temizlik Formu

Diğer bir format ise tuvalet ve banyo temizlik formudur. Belki de temizlik açısından en yoğun takip edilmesi gereken alanlardan olan tuvalet ve banyo gereken ilgi gösterilmediği taktirde mikrop yuvasına dönüşebilmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

Yemekhane Temizlik Formu

son belgemiz ise yemekhane temizlik formu bu form ile birden fazla vardiya halinde yemek sonrası temizlik çalışmalarını kolaylıkla takip edebilirsiniz. Yemekhane temizlik formunu linke tıklayıp indirebilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0