100.000 Günlük Staj Dosyası


1


Müjde 100.000 Günlük Staj Dosyası Çok Yakında Sizlerle

İnşaat öğrencileri bu haber sizlere büyük bir müjdeyi içermektedir. Malum birçoğunuz ile gelecekte meslektaş olacağız. Ekimizde ki her bir bireyin 10 yıllarda dayanan şantiye tecrübeleri var. Bu yüzden sizi büyük sıkıntıya sokan bir konu olan Staj dosyası hazırlama ve ilgili konularda yaşadığınız sıkıntıyı aşmanızda staj dosyası hazırlarken size en büyük kaynak olacağını düşündüğümüz bir projeye adım atacağız. Sizin de iyi bildiğiniz gibi aslında sizin staj dosyasında anlattıklarınız bizim bu on yıllar süren şantiye ya da ofis deneyimlerimizin ta kendisidir. Dolayısıyla 22 kişiden oluşan insaatteknolojisi.net ekibi size 100.000 gün ile biraz abartılı bir rakam da olsa staj dosyası malzemesi kazandıracaktır.




Öğrencilik yıllarımızdan hatırladığımız staj dosyası hazırlamanın kimi zaman imkânsızlıklar kimi zaman ihtiyaçlar çevresinde zorlaştığını göstermektedir. Örneğin benim stajım tamamen naylon geçti. Fakat bunun nedeni staj süresinde çalışmak zorunda olmamdı. Bazen de durum aslında gerçekte yapılmakta olan staj için yeterli kaynak üretebilecek bir büyüklükte olmayan bir şantiyede staj görüyor olmak da denilebilir. Tüm bu zorluklara katlanılmadan staj dosyası hazırlarken insaatteknolojisi.net farkı ile staj dosyanızı hazırlarken ihtiyacınız olacak tüm materyallere kısa süre sonra sitemiz üzerinden ulaşabileceksiniz.




Aklımızda imalatlardan tutunda imalatlar sırasında oluşan aksiliklere kadar kullanılan malzemelerden tutunda işçilik fiyatlarına kadar geniş bilgi edinebileceğiniz her imalatın aşamalarını resimli bir şekilde görebileceğiniz staj dosyası oluşturmak var. Bu nedenle sizlerin desteğine ihtiyacımız olacak. Bu desteği kısaca şu şekilde açıklayalım. Staj dosyası içerisinde görmek istediğiniz konu imalat türleri ya da benzeri gibi farklı özellikleri bize yorumlarda yansıtmanız olacaktır. Mesela ofis stajı dosyası ya da şantiye stajı gibi isteklerinizi iletirseniz o alana öncelik vererek daha zengin bir staj dosyası içeriği oluşturabiliriz.




Düşündüğümüz staj dosyası içeriklerini oluşturduğumuzda hem sizin için muhteşem bir kaynak ortaya çıkacak hem de sitemiz adına eşsiz bir içerik zenginliği oluşacak. Tabi ki bu konuda bizim de sizden bir ricamız olacak Bölüm arkadaşlarınıza bizim doğal reklam meleğiniz olmak. Sizin de taktiriniz üzere tüm hizmetlerin bir karşılığı vardır. Bizim ise emeklerimizin karşılığı ve sitemizi ayakta tutabilmek adına yapabileceğimiz tek şey sizlerin beğenisini kazanarak reklam ortağımızın bizlere vereceği küçük komisyonlar olacaktır. Bir sitenin yıllık ortalama maliyeti harcanan elektrik enerjisi hariç yaklaşık olarak bin liradır. Bunun içine elektrik ve emek gibi kavramları da ekleyecek olursak yakın zamanda sitenin masraflarının cepten karşılanması anlamına gelmektedir. Bu yüzdendir ki siz değerli öğrencilerin bu baş kaynak niteliğinde olacak çalışmamıza desteğiniz çok önemlidir.




Staj dosyasının yanı sıra insaatteknolojisi.net ile birçok ilgi çekici konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. insaatteknolojisi.net sitesinde en çok ilgi ile takip edilen diğer bir alan ise inşaat magazin kategorisidir. Bu kategoride dünya üzerinde yapılmış yapımı devam eden ya da ilgi çekici bir özelliği bulunan yapıların mimari özelliklerini farklarını ilginç yönlerini ele almaktayız. Bu ve bunun gibi birçok içeriğe sitemiz üzerinden sürekli takip etmek için bloğumuzu takip etmeyi unutmayınız. İmalat hatalarından iş makinelerine teknik terimler sözlüğünden emlak sektörüne kadar birçok konuda bilgi almak için sizleri insaatteknolojisi.net adresli sitemizde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.





Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1