Konutta Yeni Kampanya!


347
871 Paylaşım, 347 Beğeni
Konutta Yeni Kampanya!

Türkiye’ de son zamanlarda yaşanan ekonomik darboğaz vatandaşlara çeşitli kampanyalar ile dönmektedir. Bunun son örneği Gayrimenkul sektöründe yaşandı. Daha KDV indirimi yeni bitmişken bir kampanya daha başlatıldı. Çevre ve şehircilik bakanlığının öncülüğünde ki kampanya ile
• Peşinat %10 olacak
• Banka Kredi Faiz oranı 0,98’e çekilecek
• Firmalar Satış fiyatını %10 Düşürecek
Konut Almayı Düşünenler Kaçırmayın
Ülke ekonomisinde çok büyük öneme sahip olan inşaat sektörünü canlandırmak açısından yapılan kampanya ile inşaat ve beraberinde birçok sektöre hareketlilik kazandırmak hedeflenmektedir. Kampanya ev almayı düşünenleri cezp edecek nitelikte olup 2 ay geçerli olacak. Üstelik Dolar Altın bozdurarak kampanyadan yararlananlara kur farkı zararları ödenecek. Kısacası konut alırken dolarda yaşanacak artışlardan bir kaybınız olmayacak.
300 Bin lira olan bir konut 10 yıl gibi uzun bir vadede 384 bin liraya mal olacak Kampanyanın tek dezavantajlı yönü ise ara ödemeler olarak göze çarpmaktadır.Umarız kampanya sektörde beklenen hareketlenmeyi sağlayarak ülkede yaşanan çalkantıların bir nebze olsun hafiflemesine yardımcı olur. Şunu çok net biliyoruz ki inşaat sektörü ülke ekonomisinde çok özel bir yere sahip olan diğer sektörlere etkisi çok büyük bir sektör. Son olarak Yeni konut projelerinde Amerikan menşeli ürünlerin kullanılmayacağını bildirmek isteriz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

347
871 Paylaşım, 347 Beğeni
Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF