Kayseri Esnaf Ve Sanatkarlar Odası 834 Konut Projesi Son Durum


1

Kayseri Esnaf Ve Sanatkarlar Odası 834 Konut Projesi Son Durum

Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayınız!

Zaman zaman hakkında bilgi paylaştığımız projeden gelecek haberleri ziyaretçilerimiz merakla takip etmektedir. Biz de konu hakkında sürekli ilgili mercilerle irtibat halinde kalarak sizlerin en doğru ve en sıcak haberleri sunmak için uğraşıyoruz. Dilerseniz Kayseri esnaf ve sanatkarlar odası 834 konut projesinde güncel haberimize geçelim.

Projede Son Durum Ne

Bilindiği üzere daire sahiplerinin hafta sonları şantiye ofis binasına gelerek görevli arkadaşların refakatinde B2 , L5, C1 ve Y1 tiplerini örnek dairelerinden görebilmektedir. Kendi dairelerinin birebir aynısı olan bu daireleri gezerken Perde, Vestiyer Vs. ölçüleri alabilmektesiniz. Şuan için kayseri esnaf ve sanatkarlar odası 834 konut projesinde PVC doğrama aksesuar eksikler, Çatlak kırık cam değişimleri, Su ve Elektrik tesisatı eksikleri yapılmaktadır. Proje geneli işlerin bittiği bilinmektedir. Bilindiği üzere teslimat tarihi en çok merak edilen konuların başında gelmektedir.

Kayseri Esnaf Ve Sanatkarlar Odası 834 Konut Projesi Ne Zaman Teslim Edilecek

Daire sahipleri merakla bu sorunun cevabını beklemektedir. Daha önce dile getirdiğimiz gibi B2 tipi yani dar gelirli grup harici dairelerin ödemeleri başladı bu durum bir mağduriyet durumu ortaya çıkardı. Bazı vatandaşlar bir yandan oturdukları dairelere kira ödemek zorunda kalırken diğer yandan evlerinin taksitlerini ödemek zorunda kalıyor. Bu konu ile ilgili ödeme durdurma dilekçemizi daha önce ki yazılarımızda paylaşmıştık( Sonuç alan olursa lütfen bildirsin ki diğer vatandaşlara da duyuralım onlarda faydalanabilsin) Kayseri Esnaf Ve Sanatkarlar Odası 834 Konut Projesi teslim tarihi ile ilgili olarak Ramazan Bayramı sonrasına kaldığı söylenebilir. Şuan için net tarih henüz olmamakla birlikte yetkililerden aldığımız bu yönde. Önce ki yazılarımızda ziyaretçilerimizin istediği net tarihi ne yazık ki bu yazımızda da verememekteyiz. Tarih belli olduğunda eş zamanlı olarak sizlerle paylaşacağımızı belirtmek isteriz.

Yorumlarda Dolandırıldık, Bu daireler teslim olmaz gibi ifadelerle karşılaşmaktayız. Herkesin gönlü rahat olsun. Proje, Çevre ve Şehircilik Bakanlığına Bağlı Toplu Konut İdaresi Tarafından yapılmaktadır. Birçok Toki Projesinde çeşitli nedenlerle süreçler uzayabilmektedir. Bu gecikmelerin en büyük sebeplerinden biriside vatandaşı mağdur etmemek adına yapılacak imalatların tamamlanmasını beklemektir.

Kayseri Esnaf Ve Sanatkarlar Odası 834 Konut Projesi Hakkında Bilgiler

Proje dahilinde; 10 Blok Y1 12 Blok C1- 4 Blok L5 Ve 9 Blok B2 Tipi Bina bulunmaktadır. Örnek Daireler ise B2-3 Blok- Y1-10 Blok L5-4 Blok C1-12 Bloktadır. Proje dahilinde 2 Cami ve 2 Ticaret merkezi Oyun parkları bulunmaktadır. Proje Mustafa Ekşi İnşaat Firması yükleniciliği ile yaparken Prokon Müşavirlik hizmeti vermektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1