Afyon Sadıkbey Toki Konutları Hakkında En Güncel Haberleri Bu Sayfadan Takip Edebilirsiniz!


10
DCIM\100MEDIA\DJI_0111.JPG

AFYONKARAHİSAR SADIKBEY TOKİ 368 KONUT SON DURUM 27.12.2020

B BLOKLAR İMALAT RAPORU

B-01 Blok Grobeton tamamlandı. Temel Yalıtımı Tamamlandı. Koruma betonu tamamlandı. Temel demir ve beton imalatı Tamamlandı. Tünel betonarme İmalatı tamamlandı.

B-02 Blok Grobeton tamamlandı. Temel Yalıtımı Tamamlandı. Koruma betonu tamamlandı. Temel demir ve beton imalatı Tamamlandı. Tünel betonarme  İmalatı tamamlandı.

B-03 Blok Grobeton tamamlandı. Temel Yalıtımı Tamamlandı. Koruma betonu tamamlandı. Temel demir ve  beton imalatı Tamamlandı. Tünel betonarme  İmalatı tamamlandı.

B-04 Blok Grobeton tamamlandı. Temel Yalıtımı Tamamlandı. Koruma betonu tamamlandı. Temel demir ve beton imalatı Tamamlandı. Tünel betonarme  İmalatı 2. Bodrum 2. Kısım devam ediyor. 

B-05 Blok Grobeton tamamlandı. Temel Yalıtımı Tamamlandı. Koruma betonu tamamlandı. Temel demir ve beton imalatı Tamamlandı.

B-06 Blok Grobeton tamamlandı. Temel Yalıtımı Tamamlandı. Koruma betonu tamamlandı. Temel demir ve beton imalatı Tamamlandı.

B-07 Blok Grobeton tamamlandı. Temel Yalıtımı Tamamlandı. Koruma betonu tamamlandı. Temel demir ve beton imalatı Tamamlandı. Tünel betonarme İmalatı tamamlandı. Bodrum sıva tamamlandı. Tuğla Duvar imalatı tamamlandı.

B-08 Blok Grobeton tamamlandı. Temel Yalıtımı Tamamlandı. Koruma betonu tamamlandı. Temel demir ve beton imalatı Tamamlandı. Tünel betonarme  İmalatı tamamlandı.

Bodrum sıva tamamlandı. Tuğla Duvar imalatı tamamlandı. Alçı sıva imalatı 1. Kata kadar tamamlandı.

B-09 Blok

B-10 Blok

B-11 Blok

B-12 Blok Grobeton tamamlandı. Temel Yalıtımı Tamamlandı. Koruma betonu tamamlandı.

B-13 Blok Grobeton tamamlandı. Temel Yalıtımı Tamamlandı. Koruma betonu tamamlandı.

B-14 Blok Grobeton tamamlandı. Temel Yalıtımı Tamamlandı. Koruma betonu tamamlandı.

B-15 Blok Grobeton tamamlandı. Temel Yalıtımı Tamamlandı. Koruma betonu tamamlandı.

A BLOKLAR İMALAT RAPORU

A-01 Blok Grobeton tamamlandı. Temel Yalıtımı Tamamlandı. Koruma betonu tamamlandı. Temel demir ve beton imalatı Tamamlandı. 2.bodrum 1. Kısım

A-02 Blok Grobeton tamamlandı. Temel Yalıtımı Tamamlandı. Koruma betonu tamamlandı. Temel demir ve beton imalatı Tamamlandı. Tünel İmalatı tamamlandı.

A-03 Blok Grobeton tamamlandı. Temel Yalıtımı Tamamlandı. Koruma betonu tamamlandı. Temel demir ve beton imalatı Tamamlandı. Tünel İmalatı tamamlandı.

A-04 Blok Grobeton tamamlandı. Temel Yalıtımı Tamamlandı. Koruma betonu tamamlandı. Temel demir ve beton imalatı Tamamlandı. Tünel İmalatı tamamlandı.

A-05 Blok  Grobeton tamamlandı. Temel Yalıtımı Tamamlandı. Koruma betonu tamamlandı. Temel demir ve beton imalatı Tamamlandı. Tünel İmalatı tamamlandı.

Bodrum sıva tamamlandı. Tuğla Duvar  imalatı tamamlandı. Alçı sıva tamamlandı. Cephe sıva tamamlandı. Mantolama tamamlandı. Çatı karkası Tamamlandı

A-06 Blok Grobeton tamamlandı. Temel Yalıtımı Tamamlandı. Koruma betonu tamamlandı. Temel  demir ve beton imalatı Tamamlandı. Tünel betonarme İmalatı tamamlandı.

Bodrum sıva tamamlandı. Tuğla Duvar  imalatı tamamlandı. Çatı imalatı devam ediyor.

16.12.2020 Tarihi itibari ile;
8 Blokta daire betonarme imalatı tamamlandı.
4 blokta tuğla duvar imalatı tamamlandı.

tüm blok temel kazıları tamamlandı.

1 blokta cephe montalama imalatı tamamlandı

Afyonkarahisar ilinde sadıkbey’de devam eden toki konutlarında çalışmalar devam ediyor. Kaba inşaat aşamasında olan çalışmalarda son olarak Tuğla duvar imalatı ile ince imalata başlanıldığını bildirebiliriz.

Afyonkarahisar Sadıkbey 368 Konut A-05 Blok

Şu ana kadar yapılan çalışmalar neticesinde,
A-05 Blok , A-06 Blok, B-08 Blok, B-07 Blok Betonarme biterken B-01, B-02 ve A-04 Bloklarda çalışmaların devam ettiğini bildirebiliriz.

Afyonkarahisar Sadıkbey 368 Konut Ne Zaman Teslim Edilecek

Şuan için ne zaman teslim olacak sorusu sormak için çok erken görünüyor. Proje ile ilgili gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Afyonkarahisar Sadıkbey 368 konut projesinde hak sahibi olanların konutlarını görebilmeleri adına sizler için bizati yerinde çekimler yaptığımız projenin mevcut durumunu gösteren görselleri sizler için paylamak istiyoruz.

Toki projeleri ve toki hakkında birçok haber bulabileceğiniz sitemizi paylaşarak bizlere destek olmayı unutmayınız.

Ayrıca drone çekimleri ile şantiyemizi takip edebileceğiniz youtube kanalımıza abone olmayı unutmayınız.

İnsaatteknolokisi.net olarak en güncel haberleri sizleşle paylaşmak için durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Siz takipçilerden küçük bir ricamız olacak yorumlar yaparak sitemizi sosyal hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

10