TOKİ İndirim Kampanyası Başlattı!


0
1 Paylaşım

TOKİ İndirim Kampanyası Başlattı!

TOKİ’den ev alanlara müjde! Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi bünyesinde ev sahibi olanlar bu haberi mutlaka okuyun. Borcunu erken ödeyerek tapusunu hemen almak isteyenler kalan borcun tamamını öderse %22 indirim elde edecek. Bu durumda 100.000 Türk lirası borcu olan vatandaş 22.000 Türk lirası indirim ile 78.000 Türk lirası ödeyerek tapusunu alabilecek. Üstelik TOKİ indirim kampanyası bununla da sınırlı kalmadı. Toplam Borcunun % 25’ini ödeyenler de bu kampanyadan aynı şekilde faydalanabilecek. 21 Mart 2019 tarihi itibari ile kampanyadan faydalanarak borcunuzu kapatabilir ya da kısmi ödeme ile büyük bir borç yükünden kurtulabilirsiniz.

 Son Başvuru 19 Nisan 2019!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi’nin yaptığı kampanyadan faydalanmak isteyenler için son başvuru tarihinin 19 Nisan 2019 olduğu bu tarihten sonra gelen başvuruların kesinlikle kabul edilmeyeceği bildirildi.

Bankadan Konut Kredisi Kullanarak İndirimden Faydalanmak Diğer Bir Çözüm

Kampanyadan faydalanmak istiyorsunuz fakat bu miktar sizde yoksa düşen konut kredisi faizleri ile kredi kullanıp kampanyadan faydalanabilirsiniz. Hemen her yıl toki benzeri kampanyaları yapmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 Paylaşım
Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF